
Джип (1шт) 2,4G, 2 мотори 30W, 1 акум. 12V7AH, MP3, колеса EVA, шкір.сид., муз., світл ,stcr(M 4214EBLR-2)
10 831 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4214EBLR-2(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Елегантний електрокар із яскравим дизайном створений для комфортних та стильних прогулянок. Завдяки двом моторам потужністю 30W та акумулятору 12V7Ah, авто забезпечує стабільну та безпечну їзду. Колеса з EVA-матеріалу роблять рух плавним, навіть по нерівних поверхнях.
Модель оснащена музичною панеллю, підтримкою MP3, світлом, зручним пультом керування 2,4G і м’яким сидінням зі штучної шкіри з ременем безпеки. Ідеальне рішення для маленьких водіїв, які цінують комфорт і функціональність.
Особливості:-
2 мотори по 30W
-
Акумулятор 12V7Ah
-
М'які EVA-колеса
-
Шкіряне сидіння з ременем безпеки
-
Світлові ефекти (фари, панель)
-
Музика, MP3
-
Пульт керування 2,4G
-
Плавний старт і зупинка
-
Максимальне навантаження: до 25 кг
-
Вік: 3–6 років
-
Чохол у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 60 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/7AH |
| Додаткові функції | Немає |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | Немає |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 22 / 17,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 22 / 17,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 16,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 103 x 58 x 32,5 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | білий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/30W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 13,1 |
| Розмір товару. Висота, см | 56 |
| Розмір товару. Довжина, см | 108 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 66 / 57 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Швидкість, км/год | 2-2,5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 831 ₴


