
Квадроцикл (1шт) 2,4G р/к, 2-в-1(каталка-толокар), 1*6V4AH, 1*25W, MP3, USB, BLUETOOTH, ,stcr(M 6125EBLR-3)
3 897 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 6125EBLR-3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадроцикл M 6125EBLR-3 (1шт) 2,4G р/к, 2-в-1(каталка-толокар), 1*6V4AH, 1*25W, MP3, USB, BLUETOOTH, EVA, шкіра, музика, світло, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/6V/4,5AH |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 23 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 2 років |
| Ємність акумулятора | 44 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 6V800mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 22 / 17 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 22 / 17 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 6,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 67 x 36 x 33 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/6V/25W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 5,9 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 48 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 18 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 33 |
| Розмір товару. Висота, см | 50 |
| Розмір товару. Довжина, см | 67 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 41 |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 15,5 |
| Швидкість, км/год | 3 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Квадроцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 897 ₴


