
Трактор (1шт) р/к2,4G, з причепом, передн.2*20W, задн.2*25W, 1акум12V9AH, MP3, USB, муз ,stcr(M 5111EBLR-4)
9 753 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5111EBLR-4(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трактор M 5111EBLR-4 (1шт) р/к2,4G, з причепом, передн.2*20W, задн.2*25W, 1акум12V9AH, MP3, USB, муз,світло, колесаEVA, шкір.сидіння, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Трактор |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/9AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Да |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 15V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3 |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 25 / 16 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 23 / 14 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 18,2 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 88 x 51 x 34,5 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/20W+2/12V/25W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 15,2 |
| Розмір товару. Висота, см | 57 |
| Розмір товару. Довжина з причепом, см | 138 |
| Розмір товару. Довжина, см | 92 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 25 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 58,5 |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 29 |
| Швидкість, км/год | 2,5-4,5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | тумблер |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Трактор |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 753 ₴


