
Квадроцикл (1шт) 2мотори45W, 1акум6V4,5AH, муз,світло,EVA, шкіра, чорний ,stcr(M 5054EL-2)
3 365 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5054EL-2(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадроцикл M 5054EL-2 (1шт) 2мотори45W, 1акум6V4,5AH, муз,світло,EVA, шкіра, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/6V/4,5AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 25 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 6V500mA |
| Заряджання. Час заряджання | 10-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3 |
| Звук. Сигнал | Немає |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 20 / 16 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 20 / 16 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 7,7 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 69 x 39 x 29 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/6V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 5,8 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 42 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 20 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 33 |
| Розмір товару. Висота, см | 81 |
| Розмір товару. Довжина, см | 70 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 42 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 11 |
| Швидкість, км/год | 3 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | тумблер |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Квадроцикл |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 365 ₴


