
Мотоцикл М 4152EL-1 (1шт) 2 мотори 35W, 1 акум. 12V7AH, MP3, TF, USB, EVA, шкір.сид., муз., світло, ,stcr(M 4152EL-1)
7 334 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4152EL-1(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотоцикл М 4152EL-1 (1шт) 2 мотори 35W, 1 акум. 12V7AH, MP3, TF, USB, EVA, шкір.сид. , муз., світло, білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/7AH |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 30 / 22 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 30 / 22 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 16,3 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 85 x 33 x 16,3 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/35W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 13,4 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 61 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 30 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 45 |
| Розмір товару. Висота, см | 74 |
| Розмір товару. Довжина, см | 116 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 55 / 53 |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Швидкість. Педаль гальма | Да |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Мотоцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 334 ₴


