
Квадроцикл (1шт) мотор1000W, 4акум.12V/12AH, муз, світло, BLUETOOTH, синій ,stcr(HB-FFA1000-4(MP3))
26 957 ₴
- Немає в наявності
- Код: HB-FFA1000-4(MP3)(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадроцикл HB-FFA1000-4(MP3) (1шт) мотор1000W, 4акум.12V/12AH, муз, світло, BLUETOOTH, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 4 шт. |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Передні/Задні | Да |
| Амортизатори. Регулювання жорсткості | Да |
| Батарея. Вольтаж (V)/Емкість акумулятора (AH) | 4/12V/12AH |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 65 кг |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 48V / 2,5A |
| Заряджання. Час заряджання | 12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Музика | Да |
| Звук. Сигнал | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 34 / 17 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 34 / 17 |
| Коробка. Вага брутто/нетто, кг | 66 / 59 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 104 x 63 x 51 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | гума (надувне) |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/ Вольтаж (V)/Мощість (W) | 1 / 48V / 1000W |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 68 |
| Розмір товару. Висота від підставки для ніг до сидіння | 29 |
| Розмір товару. Висота, см | 68 |
| Розмір товару. Виста до сидіння, см | 49 |
| Розмір товару. Довжина, см | 109 |
| Розмір товару. Відстань між осями, см | 43 |
| Розмір товару. Ширина, см | 64 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | Одномісне |
| Швидкість, км/год | до 25 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей | 3 |
| Швидкість. Перемикання швидкостей | ключем |
| Швидкість. Гальмо | ручний |
| Старт | поворот ключа |
| Старт. Рух уперед/назад | круговий перемикач |
| Старт. Ручка газа | Да |
| Тип | Квадроцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 957 ₴


