
Квадроцикл (1шт) 2*35W, 1*24V5AH, EVA, USB, BLUETOOTH, TF, шкіра, світло, чорний ,stcr(M 6060EL-2(24V))
12 204 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 6060EL-2(24V)(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадроцикл M 6060EL-2(24V) (1шт) 2*35W, 1*24V5AH, EVA, USB, BLUETOOTH, TF, шкіра, світло, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/5AH |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 35 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/600mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | Немає |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 34 / 22 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 34 / 22 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 24 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 95 x 53 x 59 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/24V/35W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 19,3 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 48 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 29 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 54 |
| Розмір товару. Висота, см | 73 |
| Розмір товару. Довжина, см | 107 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 64 |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 23 |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Немає |
| Тип | Квадроцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 204 ₴


