Мотоцикл M 6076AL-5 (1шт) 3акум12V7AH, 1мотор300W, шкіра, гумові колеса, зелений
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 3/12V/7Ah |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 6 років |
| Ємність акумулятора | 7 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 36V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 36/26 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 36 / 26 |
| Кількість акумуляторів | 3 шт |
| Кількість двигунів | 1 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 30 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 92 x 52 x 33 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/36V/350W |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 28 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 78 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 45 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 64 |
| Розмір товару. Висота, см | 78 |
| Розмір товару. Довжина, см | 125 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 55 |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 15 |
| Швидкість, км/год | від 17-23 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Да |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з ключа |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип кузова | Мотоцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 941 ₴



