
Квадроцикл (1шт) мотор 1450W безщітков., 60V20AH, до 45 км/год, до 150кг, SD, BLUETOOTH ,stcr(E-FOX-1450-6)
72 048 ₴
- Немає в наявності
- Код: E-FOX-1450-6(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадроцикл E-FOX-1450-6 (1шт) мотор 1450W безщітков., 60V20AH, до 45 км/год, до 150кг, SD, BLUETOOTH, USB, світло, жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 1450 Вт |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Передні/Задні | Да |
| Амортизатори. Регулювання жорсткості | Да |
| Батарея. Вольтаж (V)/Емкість акумулятора (AH) | 60V / 20Ah |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Допустимість навантаження. За віком | від 14 років |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 150 кг |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 60V/2.5A |
| Заряджання. Час заряджання | 6-8 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Сигнал | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 44 / 22 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 48 / 22 |
| Коробка. Вага брутто/нетто, кг | 185 / 138 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 143 x 83 x 62 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | гума (надувне) |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/ Вольтаж (V)/Мощість (W) | 1/ 60V / 1450W |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 88 |
| Розмір товару. Висота від підставки для ніг до сидіння | 48 |
| Розмір товару. Висота, см | 94 |
| Розмір товару. Виста до сидіння, см | 68 |
| Розмір товару. Довжина, см | 146 |
| Розмір товару. Відстань між осями, см | 104 |
| Розмір товару. Ширина, см | 104 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | Да |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | Одномісне |
| Швидкість, км/год | до 45 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей | 3 |
| Швидкість. Перемикання швидкостей | тумблер |
| Швидкість. Гальмо | ручний, дисковий |
| Старт | поворот ключа |
| Старт. Рух уперед/назад | тумблер |
| Старт. Ручка газа | Да |
| Тип | Квадроцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 048 ₴


