
Трактор (1шт) р/к2,4G, 2мотори200W, 2акум12V10AH, EVA, TF, шкіра, червоний ,stcr(M 4643EBLR-3(24V))
23 876 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4643EBLR-3(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трактор M 4643EBLR-3(24V) (1шт) р/к2,4G, 2мотори200W, 2акум12V10AH, EVA, TF, шкіра, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Трактор |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 400 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/12V/10AH |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 35 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 28V/800mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB, AUX, слот для SD/TF-карт |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 46 / 28 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 37 / 22 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 35 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 152 x 58 x 53 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Да |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/24V/200W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 30,3 |
| Розмір товару. Висота, см | 103 |
| Розмір товару. Довжина, см | 135 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 82 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 34 |
| Швидкість, км/год | 5-7 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Товари для дітей |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Трактор |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 876 ₴


