
Машина (1шт) 2,4G р/к, 1*12V9AH, 4*25W, MP3, USB, TF, BLUETOOTH, EVA, шкіра, музи, APP ,stcr(M 5860EBLRS-3)
9 086 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5860EBLRS-3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 5860EBLRS-3 (1шт) 2,4G р/к, 1*12V9AH, 4*25W, MP3, USB, TF, BLUETOOTH, APP, EVA, шкіра, музика, світло, фарб.червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 100 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/9AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Да |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1500mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 23 / 18 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 23 / 18 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 16,73 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 105 x 55 x 28 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/25W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 14 |
| Розмір товару. Висота, см | 44 |
| Розмір товару. Довжина, см | 105 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 24 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 64 / 56 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 35 |
| Швидкість, км/год | 5-8 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | машина |
| Керування. IOS/ Android | Да |
| Керування. Рух уперед/назад | кнопка |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 086 ₴


