
Джип (1шт) 2,4G р/к, 1акум24V5AH, передн.2*25W, задн.2*45W, USB, BLUETOOTH, T ,stcr(JJ2022EBLR-2-1(24V))
16 457 ₴
- Немає в наявності
- Код: JJ2022EBLR-2-1(24V)(sc)
Вражаючий дитячий електромобіль у стилі поліцейської машини. Оснащений потужним акумулятором 24V 5Ah, чотирма моторами — 2 передні по 25W і 2 задні по 45W, що забезпечує впевнений рух навіть на нерівних поверхнях.
Має м’які EVA-колеса, шкіряне сидіння, дистанційне керування 2.4G, ігрову панель з підтримкою USB, MP3, Bluetooth, TF-карт. Реалістичне миготливе світло та сирена роблять поїздку ще цікавішою.
Переваги:-
Справжній поліцейський дизайн
-
Сумарна потужність моторів — 140W
-
Міцний акумулятор 24V
-
Підтримка Bluetooth, MP3, USB, TF
-
Світлові та звукові ефекти
-
Пульт з кнопкою екстреної зупинки
-
Акумулятор: 24V 5Ah
-
Мотори: 2×25W (передні), 2×45W (задні)
-
Колеса: EVA
-
Сидіння: шкіряне
-
Пульт: 2.4G
-
Оснащення: музика, світло, Bluetooth, USB, TF
-
Вік дитини: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toyota |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 140 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/7AH |
| Додаткові функції | багажник |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | Немає |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 26 / 20,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 26 / 20,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 24,5 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 118 x 62 x 47 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/35W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 19,5 |
| Розмір товару. Висота, см | 56 |
| Розмір товару. Довжина, см | 126 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 30 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 75 / 62 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 3-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 38 |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Колір | Чорно-білий |
- Ціна: 16 457 ₴


