
Мотоцикл (1шт) 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, музика, світло, колесаEVA, TF, шкір.сидіння, зе ,stcr(M 5806EL-5)
7 355 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5806EL-5(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотоцикл M 5806EL-5 (1шт) 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, музика, світло, колесаEVA, TF, шкір.сидіння, зелений
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/4,5AH |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Ємність акумулятора | 4.5 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 9-10 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 32 / 26 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 32 / 26 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість двигунів | 2 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 14,25 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 91 x 37 x 54 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/35W |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 12,55 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 53 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 30 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 48 |
| Розмір товару. Висота, см | 68 |
| Розмір товару. Довжина, см | 106 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 54 |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 18 |
| Швидкість, км/год | 3 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Да |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | тумблер |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 355 ₴


