
Мотоцикл (1шт) мотор24V250W, 1акум24V7AH, надувн.колеса, шкіра, синій ,stcr(M 5776AL-4(24V))
20 991 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5776AL-4(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотоцикл M 5776AL-4(24V) (1шт) мотор24V250W, 1акум24V7AH, надувн.колеса, шкіра, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/7AH |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 80 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 6 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 33 / 21 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 33 / 21 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 29 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 116 x 21 x 65 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/24V/250W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 26 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 69 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 36 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 53 |
| Розмір товару. Висота, см | 74 |
| Розмір товару. Довжина, см | 110 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 37 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Швидкість, км/год | 16 км/год |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з ключа |
| Тип | Мотоцикл |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 991 ₴


