
Трактор (1шт) р/к2,4G, 3в1(каталка-толокар, батьк.ручка) 2акум6V4.5AH, 2мотори35W,шкіра, ,stcr(M 5783BLR-4)
5 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5783BLR-4(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трактор M 5783BLR-4 (1шт) р/к2,4G, 3в1(каталка-толокар, батьк.ручка) 2акум6V4.5AH, 2мотори35W,шкіра,музика, світло, MP3,USB,bluetooth, блакитний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/6V/4,5AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 25 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 6V500mA |
| Заряджання. Час заряджання | 6-9 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 19 / 0 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 19 / 0 |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість двигунів | 2 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 8,2 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 63 x 45 x 34 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/6V/35W |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятора | 6 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 7,4 |
| Розмір товару. Висота, см | 51 |
| Розмір товару. Довжина, см | 75 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 19 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 37 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | Немає |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 17 |
| Швидкість, км/год | 3-4 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | тумблер |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у дрифт-режимі | Немає |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Немає |
| Тип | Трактор |
| Тип кузова | Трактор |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 010 ₴


