
Джип (1шт) р/к2,4G, 1акум12V12AH, 4мотори 45W, муз, світло, колесаEVA, шкір.сидіння,чер ,stcr(M 5740EBLR-3)
24 064 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5740EBLR-3(sc)
M 5740EBLR-3 — це дитячий електромобіль у стилі легендарного Jeep Rubicon. Вражаюча решітка радіатора, масивний корпус і колеса великого діаметру роблять його справжнім міні-позашляховиком. Чотири двигуни по 45W, акумулятор 12V 12Ah, м’які EVA-колеса та шкіряне сидіння створюють ідеальні умови для комфортної та безпечної їзди. Керувати авто можна і вручну, і з пульта 2.4G.
Переваги:
-
Повний привід — 4 двигуни по 45W
-
Акумулятор 12V 12Ah — до 90 хвилин катання
-
Безшумні EVA-колеса для зручної їзди
-
Комфортне шкіряне сидіння з ременем
-
Радіокерування 2.4G — для контролю батьками
-
Реалістичний дизайн Jeep Rubicon
-
Світлові та звукові ефекти
Характеристики:
Тип: електромобіль джип
Привід: 4х4, 4 двигуни по 45W
Акумулятор: 12V 12Ah
Колеса: EVA
Сидіння: шкіряне
Керування: пульт 2.4G
Оснащення: світло, музика
Максимальне навантаження: до 35 кг
Вік: 3–7 років
Колір: червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 180 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/12AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Да |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 35 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 6 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 15V1300mA |
| Заряджання. Час заряджання | 9-10 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 33 / 21 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 33 / 21 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 41,45 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 147 x 74 x 44 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 35,4 |
| Розмір товару. Висота, см | 68 |
| Розмір товару. Довжина, см | 148 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 34 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 81 / 75 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 2*26 |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у дрифт-режимі | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
- Ціна: 24 064 ₴


