
Джип (1шт) 2,4G р/в, поліц., 2мот.200W, 1акк24V7AH, шкір.сид, EVA, TF карта, чорн-біл ,stcr(JJ2255EBLR-2-1)
29 547 ₴
- Немає в наявності
- Код: JJ2255EBLR-2-1(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей поліцейський позашляховик подарує дитині не лише яскраві емоції, а й справжнє відчуття пригод. Потужні два мотори по 200W та акумулятор 24V 7Ah забезпечують впевнену їзду, а м’які EVA-колеса — комфорт.
Сидіння зі шкірзамінника, реалістичне оформлення, світлові та звукові ефекти створюють атмосферу справжньої служби в поліції. Пульт керування 2,4G дає змогу батькам бути завжди напоготові.
Переваги:-
Поліцейський дизайн
-
Два потужних мотори по 200W
-
Пульт з аварійною зупинкою
-
Світло, музика, TF-карта
-
Акумулятор: 24V 7Ah
-
Колеса: EVA
-
Сидіння: шкірзамінник
-
Пульт: 2.4G (STOP кнопка)
-
Вікова категорія: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 400 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/7AH |
| Додаткові функції | багажник (відкидається) |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 50 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | звук мотора/ сигнал |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 28,5 / 23,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 28,5 / 23,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 52 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 159,5 x 79 x 58 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | білий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/24V/200W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 42 |
| Розмір товару. Висота, см | 86 |
| Розмір товару. Довжина, см | 158 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 95 / 88 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Свет. Фари | передні + задні +верхні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Швидкість, км/год | 2,5-7 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | тумблер |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Колір | Чорно-білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 547 ₴


