
Мотоцикл (1шт) мотор 1*45W, 1*12V5.5AH, музика, EVA, пласт.сид.,червоно-білий ,stcr(M 5009E-1-3)
8 824 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5009E-1-3(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотоцикл M 5009E-1-3 (1шт) мотор 1*45W, 1*12V5.5AH, музика, EVA, пласт.сид.,червоно-білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/5,5AH |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 6 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 15V600mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | Да |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 31 / 24 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 31 / 24 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 17,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 124 x 34 x 63 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Да |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/12V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 15,3 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 49 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 33 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 48 |
| Розмір товару. Висота, см | 64 |
| Розмір товару. Довжина, см | 120 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 46 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | Немає |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 20 |
| Швидкість, км/год | 3,5-6,5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Мотоцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 824 ₴


