
Джип (1шт) р/к 2,4G,2мот45W,1акум12V9AH,муз.,світ.,MP3,TF,USB,колEVA,шкір.сид.,фарб.с ,stcr(M 4180EBLRS-11)
12 832 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4180EBLRS-11(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Преміум електрокар для дітей із сучасним дизайном та відмінною функціональністю. Оснащений двома потужними моторами по 45W, акумулятором 12V 9Ah, ідеально підходить для прогулянок як вдома, так і на вулиці.
Модель має фарбований корпус, що додає стилю та стійкості до подряпин. М’яке сидіння з еко-шкіри, колеса з EVA-матеріалу, музика, світло, підтримка MP3, TF, USB — усе для комфорту та веселощів дитини. Пульт керування 2,4G дозволяє батькам контролювати рух авто на відстані.
Характеристики:-
2 мотори по 45W
-
Акумулятор 12V 9Ah
-
Пульт керування 2,4G
-
Світлові ефекти (фари, панель)
-
Музика, MP3, TF-карта, USB
-
Шкіряне сидіння з ременем
-
Колеса з EVA-гумки
-
Фарбований корпус
-
Вік: 3–6 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/9AH |
| Додаткові функції | Немає |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Да |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 15V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Немає |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 28 / 20 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 28 / 20 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 23,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 117 x 62 x 35 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | білий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал корпусу | фарбований пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 18 |
| Розмір товару. Висота, см | 65 |
| Розмір товару. Довжина, см | 120 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 77 / 63 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Швидкість, км/год | 2,5-4,5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Колір | серій фарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 832 ₴


