
Джип (1шт) 2,4G пульт, 4мотори35W, 2акум.12V14Ah, EVA, шкір.сид., фарб.чорний. ,stcr(M 4175EBLRS-2)
24 959 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4175EBLRS-2(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розкішний дизайн, продумана ергономіка та справжня сила — усе це поєднано в цьому дитячому джипі. 4 потужні мотори по 45W та подвійний акумулятор 2×12V 7Ah (14Ah) забезпечують стабільну та тривалу поїздку на будь-якому покритті.
Авто обладнане колесами з м’якої EVA-гумі, сидінням з екошкіри, світловими ефектами та музикою. Завдяки пульту 2,4G із кнопкою STOP, батьки можуть повністю контролювати рух.
Характеристики:-
Повний привід: 4 мотори по 45W
-
2 акумулятори 12V 7Ah (загалом 14Ah)
-
Пульт керування 2,4G з аварійною зупинкою
-
Колеса EVA
-
Шкіряне сидіння
-
Світлові ефекти (фари)
-
MP3, USB, музика
-
Рекомендований вік: 3–8 років
-
Максимальне навантаження: до 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 140 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/12V7Ah PRO |
| Додаткові функції | Немає |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 50 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 31 / 23,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 31 / 23,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 41,2 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 149 x 80 x 44 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал корпусу | фарбований пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/35W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 35 |
| Розмір товару. Висота, см | 65 |
| Розмір товару. Довжина, см | 147 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 97 / 79 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2 шт., 3-точкові |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з ключа |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 959 ₴


