
Мотоцикл (1шт) 1мотор45W, 1аккум12V7AH, свет, музыка, EVA, красный ,stcr(M 4275E-3)
12 023 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4275E-3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/7AH |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 15V800mA |
| Звук. Музика | Да |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 29 / 0 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 30 / 0 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 20,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 119 x 39 x 71 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/12V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 17,01 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 64 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 33 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 52 |
| Розмір товару. Висота, см | 75 |
| Розмір товару. Довжина, см | 122 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 55 / 47 |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Швидкість, км/год | 3-6 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 / 0 |
| Старт | з ключа |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | BMW |
| Тип | Мотоцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 023 ₴


