
Джип (1шт) р/к 2,4G, 4 мот.76W, 2 акум.12V7AH,кол.EVA,MP3,USB,шкір.сид.,конд.,чер ,stcr(M 4170EBLR-3(24V))
24 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4170EBLR-3(24V)(sc)
Потужний двомісний електромобіль для активних пригод! Оснащений 4 двигунами по 24V, двома акумуляторами 12V7Ah, м’якими EVA-колесами та шкіряними сидіннями з ременями безпеки. Завдяки приводу на всі колеса (4WD) та потужній батареї авто легко справляється з нерівностями та підйомами, забезпечуючи комфортну їзду навіть по бездоріжжю.
Наявність світла, музики, USB, SD та пульта 2.4G з Bluetooth робить поїздку не лише безпечною, а й захопливою. Вбудована функція кондиціонера, зручне керування, плавний старт і зупинка — усе для максимального задоволення дитини.
Переваги:-
4 мотори 24V
-
2 знімні акумулятори 12V 7Ah
-
Привід на всі 4 колеса
-
М’які колеса EVA 40 см
-
Два місця з ременями безпеки
-
Регульоване сидіння (5 положень)
-
Плавний старт та зупинка
-
Пульт 2.4G з Bluetooth (STOP)
-
Функціональний важіль перемикання
-
Максимальне навантаження до 60 кг
-
Передні та задні фари
-
Вбудований кондиціонер (тумблер)
-
Панель з MP3, USB, SD
-
Індикатор заряду батареї
-
Світловий тумблер
-
Відчиняються дверцята
-
Якісна амортизація ззаду
-
Звук двигуна при старті та сигнал на кермі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/12V/7AH |
| Додаткові функції | регульоване сидіння (5 положень) |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Да |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 100 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Немає |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 40 / 20 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 40 / 20 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 46,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 148,5 x 83,5 x 45 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/24V/76W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 42 |
| Розмір товару. Висота, см | 77 |
| Розмір товару. Довжина, см | 150 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 94 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2 шт., 2-точкові |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
- Ціна: 24 335 ₴


