
Машина радіокер. (2,4G), 2 мот. 35W, 12V7AH, кол. EVA, шкір., МР3, USB, аморт., червони ,stcr(M 3449EBLR-3)
10 627 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3449EBLR-3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 3449EBLR-3 радіокер. (2,4G), 2 мот. 35W, 12V7AH, кол. EVA, шкір., МР3, USB, аморт., червони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/9AH |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Звук. Музика | Да |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 24 / 20 |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/35W |
| Розмір товару. Довжина, см | 118 |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Старт | з кнопки |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 627 ₴


