Автолампа MITSUMORO H8 12v 35w PG19-1 v 1 + 200 plasma effect (M72820NB/2)
в комплекте 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MITSUMORO |
| Країна виробник | Японія |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



