HANS. Ключ комбинированный 21мм (1161M21) (1161М21)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Розмір ключа | 21 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | ключ комбінований |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴








