-5%

Торцева головка ударна 3/4"DR, 28мм (86400M28), HANS ,stcr(86400М28)
372 ₴
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86400М28(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка ударна 3/4"DR, 28мм (86400M28) HANS(86400М28)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 301грн.
Торцева головка ударна 3/4"DR, 28мм (86400M28) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 28 мм |
| Розмір min | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴




