-5%

Торцева головка 3/4"DR з насадкою TORX.T70, 80 мм, HANS ,stcr(6024T70)
516 ₴
492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6024T70(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка 3/4"DR з насадкою TORX.T70, 80 мм (6024T70) HANS
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 417грн.
Торцева головка 3/4"DR з насадкою TORX.T70, 80 мм (6024T70) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 80 мм |
| Розмір min | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴



