Торцева головка 3/4"DR 6-г 50 мм (6400M50) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴






