-4%

Торцева головка ударна 1/2"DR, 19мм (84400M19), HANS ,stcr(84400М19)
166 ₴
159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84400М19(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка ударна 1/2"DR, 19мм (84400M19) HANS(84400М19)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 135грн.
Торцева головка ударна 1/2"DR, 19мм (84400M19) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴





