-4%

Торцева головка 1/2" зовнішній торкс Е10 (4410E10), HANS ,stcr(4410Е10)
124 ₴
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4410Е10(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка 1/2" зовнішній торкс Е10 (4410E10) HANS(4410Е10)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 101грн.
Торцева головка 1/2" зовнішній торкс Е10 (4410E10) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 10 мм |
| Розмір min | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴



