Торцева головка 1/2" 12-г 12мм (4402M12) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 12 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴




