Торцева головка глибока 3/8" 6-г 17мм (3300M17) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴





