Торцева головка глибока 3/8" 6-г 08 мм (3300M08) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 8 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴





