Торцева головка глибока 1/4" 6-г 7 мм (2300M07) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 7 мм |
| Розмір min | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴






