
Торцева головка глибока 1/4" 6-г 13 мм (2300M13), HANS ,stcr(2300М13)
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2300М13(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцева головка глибока 1/4" 6-г 13 мм (2300M13) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴






