-4%

Торцева головка 1/2" свічкова 16мм, Alloid ,stcr(ТГС-12М-16)
73 ₴
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТГС-12М-16(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка 1/2" свічкова 16мм(ТГС-12М-16)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 59грн.
Торцева головка 1/2" свічкова 16мм
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



