Торцева головка 1/2", 6 ган. 21 мм Alloid
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴




