-3%

Торцева головка 1/2"зовнішній торкс Е 24, Alloid ,stcr(ТГЕ- 40124Е)
36 ₴
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТГЕ- 40124Е(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка 1/2"зовнішній торкс Е 24 Alloid.(ТГЕ- 40124Е)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 30грн.
Торцева головка 1/2"зовнішній торкс Е 24 Alloid.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



