-5%

Торцева головка 3/4", 12 ган. 30 мм, Alloid ,stcr(ТГ- 60130M-12)
218 ₴
208 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТГ- 60130M-12(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка 3/4", 12 ган. 30 мм Alloid(ТГ- 60130M-12)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 176грн.
Торцева головка 3/4", 12 ган. 30 мм Alloid
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 30 мм |
| Розмір min | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴






