
Лампи PULSO LC7-H11-H8-H9-H16-LED-chips Customized CSP/9-30V/2*85W/20000Lm/6000k ,stcr(LC7-H11/H8/H9/h16)
1 717 ₴
- Немає в наявності
- Код: LC7-H11/H8/H9/h16(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампи PULSO LC7-H11-H8-H9-H16-LED-chips Customized CSP/9-30V/2*85W/20000Lm/6000k
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 10 В, 12 В, 30 В, 18 В, 9 В |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 717 ₴



