-5%

Лампи PULSO H7-LED-chips Customized CSP/9-30V/2*85W/20000Lm/6000k ,stcr(LC7-)
2 126 ₴
2 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: LC7-(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи PULSO LC7-H7-LED-chips Customized CSP/9-30V/2*85W/20000Lm/6000k
У Подарунок додаткова знижка+безкоштовна доставка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1729грн.
Лампи PULSO LC7-H7-LED-chips Customized CSP/9-30V/2*85W/20000Lm/6000k
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга живлення | 18 В, 9 В, 12 В, 10 В, 30 В, 24 В |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴



