Ключ комбінований 26мм (1161M26) HANS (1161М26)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 26 мм |
| Розмір min | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Розмір ключа | 26 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | ключ комбінований |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴




