-5%

Лампи PULSO (9005)/LED-chips 7535/9-18v/2x28w/6000Lm/6500K ,stcr(M6-HВ3)
879 ₴
838 ₴
- Готово до відправки
- Код: M6-HВ3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи PULSO M6-HВ3(9005)/LED-chips 7535/9-18v/2x28w/6000Lm/6500K (M6-HВ3)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 716грн.
Автолампи Pulso M6-НВ3
LED 7535 лампи головного світла призначені для використання в світловому обладнанні автомобіля.
Струм живлення 9-18В. Номінальна потужність 2х28Вт / комплект.
Колір світла - білий
Потужність світла 6000 Lm
Конструкція цоколя зі з’ємною частиною для полегшення встановлення лампи. Покращений тепловідвід завдяки перфорації цоколя.
Укомплектовані по 2 шт в коробці.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 28 Вт |
| Напруга живлення | 10 В, 9 В, 12 В, 18 В |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | HB3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴




