-5%

Набір ударних торцевих головок 1/2" DR(10-22) 9 пр. (84609M), HANS ,stcr(84609М)
1 615 ₴
1 539 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84609М(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних торцевих головок 1/2" DR(10-22) 9 пр. (84609M) HANS(84609М)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1306грн.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴





