Полиця з торцевими головками 1/2" 84 шт (9984H84) HANS (9984H84)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі | 84 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 1/2" |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 494 ₴







