| Характеристика | r804-t8 |
| Технічні параметри виробу |
| Розмір | 2040 * 980 *1100мм |
| Суха вага | 70 |
| Технічні характеристики шин | 225/40-10" |
| Колісні диски | алюмінієві |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Максимальна розрахункова швидкість | ≦45 км/год |
| Дальність | 35 ~ 40 км |
| Максимальний крутний момент | 95 Н/м |
| Максимальний кутсходження | ≦18° |
| Ефективність гальмування (20 км/год) | При сухій дорозі: ≦1 м; при мокрій: ≦3 м |
| Гальма | Дискові, гідравлічні |
| Характеристики акумулятора | Li-Ion, 60В/12Аг |
| Технічні параметри двигуна |
| Тип двигуна | безщітковий двигун постійного струму |
| Потужність двигуна | 2000Вт |
| Технічні параметри контролера |
| Максимальний струм | 35 ± 1 А |
| Значення захисту по напрузі | 52 ± 0.5 В |
| Технічні параметри зарядного пристрою |
| Вхідна напруга (змінного струму) | АС140 ~ 240 В, 50Гц |
| Вихідна напруга (постійного струму) | 67,2 ± 0.4 В |
| Зарядний струм | 2А |
| Час зарядки | 6-8 год |
| Комплектація |
| Звуковий сигнал | так |
| Передня фара | так |
| Ближнє світло | так |
| Дальнє світло | так |
| Задний ліхтар | так |
| Стоп сигнал | так |
| Передні покажчики поворотів | так |
| Задні покажчики поворотів | так |
| Дисплей LED | так |
| Сигналізація | так |
| Перемикач швидкостей | так |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Наявність задньої швидкості | так |
| Передні амортизатори | так |
| Задні амортизатори | так |
| Амортизатор сидіння | ні |
| Дзеркала заднього огляду | так |
| Одинарне сидіння | ні |
| Подвійне сидіння | так |
| Наявнысть корзини для перевезення вантажу | так |