
Лампи PULSO -H/L/LED-chips OEM PHILIPS Flip chip/9-16V/2*70W/8500Lm/6500K ,stcr(N1-H4)
2 333 ₴
2 222 ₴
- Готово до відправки
- Код: N1-H4(sc)
У Подарунок додаткова знижка+безкоштовна доставка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1898грн.
Автолампи Pulso N1-Н4
Сучасні LED-крістали OEM Flip Chip з високим коефіцієнтом потужності.
Точна світло-тіньова межа для захисту від засліплення зустрічних машин.
Компактні розміри для розміщення в будь-якій оптиці. Термін експлуатації понад 50000 годин.
LED лампи головного світла призначені для використання в світловому обладнанні автомобіля. Струм живлення 9-16В.
Номінальна потужність 2х70Вт / комплект.
Колір світла - білий
Потужність світла 8500 Lm
Мають Canbus
Покращений тепловідвід завдяки перфорації цоколя.
Укомплектовані по 2 шт в коробці.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 70 Вт |
| Напруга живлення | 10 В, 9 В, 12 В |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
- Ціна: 2 222 ₴






