-5%

Лампи PULSO /LED-chips CREE/9-32v/2x25w/4500Lm/6000K ,stcr(M4-H3)
977 ₴
931 ₴
- Готово до відправки
- Код: M4-H3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи PULSO M4-H3/LED-chips CREE/9-32v/2x25w/4500Lm/6000K
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 795грн.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 32 В, 18 В, 9 В, 12 В, 10 В, 30 В, 24 В |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴



