
Лампи PULSO E84-HB3/HB4/ 2835/9-36v/2x15w/2000Lm/4300K ,stcr(E84-HB3/HB4Y)
805 ₴
767 ₴
- Готово до відправки
- Код: E84-HB3/HB4Y(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 655грн.
<span style="font-size:16px">Лампи головного світла PULSO
Лампи головного світла PULSO має цоколь E84-HB3/HB4Y завдяки чому є універсальною.
Діапазон напруги від 9 до 36 вольт дозволяє використовувати цю лампу в різних типах автомобілів, включаючи як легкові, так і вантажні. Яскравість у 2000 Lm забезпечує достатньо яскраве світло для безпечного та комфортного кермування. Температура кольору становить 4300 К, що робить світло ламп більш подібним до природнього, забезпечуючи комфортне освітлення дороги.
Колыр світла - тепле жовте.
Термін роботи - до 30 000 годин.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 32 В, 18 В, 9 В, 36 В, 12 В, 10 В, 30 В, 24 В |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
- Ціна: 767 ₴




