Набір торц головок зовнішній торкс 1/4", Е4-Е12, 8 предм (26410-8) HANS (26410-8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 12 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴







